Hakkımızda

Aktif Group

44 yıllık yolculuk

Aktif Group Ltd. Şti.

Geleceğe emin adımlarla

Startını 1979 yılında veren Aktif Group, 1980 yılı itibariyle Diyarbakır, Mardin, Siirt, Batman, Bitlis, Muş, Van interlandında gıda ve temizlik ürünlerinin satış ve dağıtımını üstlenerek Dürüst Kimya, Ünilever ve Eti firmalarıyla bölgede büyük ölçekte şeker ve bakliyat ticareti yaparak yolculuğuna devam etmiş, 1995 yılında Aktif Gıda Ltd. şirketini kurarak şirket bünyesinde oluşturduğu sıcak satış ekibi ve soğuk zincir araçlarıyla şirketinde mevcut olan bayiliklere ait ürünleri etkin bir şekilde direkt perakende ve toptan satış kanallarına ulaştırma hizmeti sunmaya başlamıştır. Geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam etmekte olan Aktif Group Ltd. Şti., günümüz itibariyle bölgenin ve Türkiye’nin sayılı grup şirketleri arasında yer almıştır.

Bu başarı hepimizin

Bu başarıya, geçmişinde hizmet veren emektarları ve bugün bünyesinde barındırdığı 520 kişilik dev kadrosuyla ulaştığının bilincinde olan Aktif Group Ltd. Şti., ticaret yaptığı ve yapmakta olduğu kişi ve kuruluşları yalnızca müşteri olarak değil aynı zamanda birer dost olarak görmeyi 42 yıldır değişmez prensibi olarak benimsemekte ve bu prensibin korunmasını her zaman öncelikli hedef olarak görmeyi benimsemiştir. Aktif Group ailesi, bu başarıda bünyesindeki paydaşlarının yanında halkımızın da büyük desteğinin olduğu inancıyla zaman zaman gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle, mütemadiyen minnettarlığını sunmaktadır.

Aktif Group

Biz büyük bir aileyiz

Aktif Group Ltd. Şti.

Aktif Group

Aktif Group Ltd. Şti.

Geleceğe emin adımlarla

20.000+ satış noktası

Aktif Group Ltd. Şti 2021 yılı itibariyle 8 ayrı sektörde 10 şirketiyle, Banvit Bandırma Vitaminli Yem Sanayi A.Ş, Savola Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Memişoğlu Tarım Ürn. Tic. Ltd. Şti., Evpaş Evyap Pazarlama ve Tic A.Ş., S.S. Marmara Zeytin Tarım Satış Koop. Birl., Danone Tikveşli Gıda ve İçecek San ve Tic A.Ş., Panek Ziraat Aletleri Day. Tük. Mal. Otom. Yakıt Pet. Ür. Tar. Tic. A.Ş, Söke Değirmencilik San ve Tic A.Ş., Abalıoğlu Yağ Sanayi ve Tic. A.Ş., Boztoprak Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., British American Tobacco Exports B.V., Volvo Car Turkey Otomobil Ldt. Şti, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., Eureko Sigorta A.Ş., Borusan Otomotiv İth. ve Dağıtım A.Ş., Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş., HDI Sigorta A.Ş., Allianz Sigorta A.Ş., Aksa Sigorta A.Ş., Brightstar Telekomünikasyon Dağıtım Ltd. Şti. ve Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarının ürünlerini bölgede 20,000‘i aşkın satış noktasına ulaştırmaktadır.

RAKAMLARLA

AKTİF GROUP

0
SEKTÖR
0
MARKA
0
ŞİRKET
0
ÇALIŞAN
0
+
SATIŞ NOKTASI
TANIYIN

Aktif Group hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz?

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Aktif Group bünyesindeki şirketleri görmek için tıklayın.

BİZE ULAŞIN

İletişim bilgilerimize ulaşmak için tıklayın.